58. Konferencja Studenckich Kół Naukowych

aaa

Szanowni Państwo,

Z radością informujemy, że została podjęta decyzja o organizacji 58.Konferencji Studenckich Kół Naukowych Pionu Hutniczego AGH.

Do Państwa dyspozycji zostaje uruchomiony formularz rejestracyjny, który będzie aktywny do dnia 9 kwietnia br.

58.Konferencja Studenckich Kół Naukowych Pionu Hutniczego AGH została zaplanowana na 6 maja br. Na chwilę obecną przewidujemy formę stacjonarną, tradycyjną z udziałem Komisji oceniających w poszczególnych sekcjach tematycznych. Jednakże, bardzo proszę o śledzenie sytuacji i być może zmiany decyzji o formie konferencji która jest silnie uzależniona od zmieniających się restrykcji epidemiologicznych jak również decyzji Władz Uczelni.

Gorąco zachęcamy Opiekunów Kół, Opiekunów Naukowych ale przede wszystkim Studentów Kół Naukowych działających zarówno w Pionie Hutniczym jak i w pionie Górniczym do wzięcia udziału w planowanej 58.Konferencji Studenckich Kół Naukowych.

Formularz zamknięty. Zgłoszenia nie będą już uwzględniane !!

Komitet Organizacyjny