59. Hutnicza Konferencja Studenckich Kół Naukowych AGH

aaa

W dniu 12 maja 2022 roku w trybie stacjonarnym w murach Akademii Górniczo-Hutniczej odbędzie się 59. Hutnicza Konferencja Studenckich Kół Naukowych AGH.

Już teraz bardzo serdecznie Państwa zapraszam do udziału i rozpowszechniania informacji wśród studentów, opiekunów naukowych, koleżanek, kolegów Studentów z innych zaprzyjaźnionych Uczelni w Polsce.

Chciałabym wszystkim nam życzyć owocnych obrad, naukowych dyskusji i mile spędzonego czasu. Naszym wspaniałym prelegentom-Studentom pragnę serdecznie pogratulować wspaniałych referatów. Trzymam mocno kciuki za pomyślność Państwa wystąpień!

Zapraszam do zaglądnięcia na poniższe pliki, odnoszące się do streszczeń prac, które zostaną zaprezentowane 12 maja podczas 59. Hutniczej Konferencji Studenckich Kół Naukowych AGH.

Z pozdrowieniami,

Joanna Augustyn- Nadzieja